Doradcy medyczni w JEUNESSE GLOBAL

Nathan Newman, doktor nauk medycznych

Bardzo znany chirurg kosmetyczny doktor nauk medycznych Nathan Newman jest na stanowisku w Jeunesse Global jako Naczelny Doradca Medyczny. Jest on bardzo sławny w strefie międzynarodowej jako specjalista. Posiada znany gabinet kosmetyczny w Beverly Hills w Kalifornii, który ma bardzo dobrą opinię na skalę Europejską i nie tylko.
To on dąży do nowoczesności naszych zabiegów kosmetycznych. Chciałby, aby zabiegi były naturalne z jak najmniejszymi śladami zabiegu i jak najbardziej bezpieczne a przynoszące dobry rezultat. Dr Newman jako jedyny w swoim rodzaju innowator stawia na przyszłość zabiegów kosmetycznych na bazie regeneracji własnych komórek macierzyńskich. Dzięki takiej przyszłości byśmy mogli zmieniać swoje ciało w bezpieczny sposób.

Ideologia Dr. Newmana polega na opiece pacjenta w dwuznaczny sposób. Pierwszy obowiązek to wykorzystanie nowoczesnej chirurgii plastycznej w jak najlepszy sposób, a drugi poświęcenie czasu na przekazanie wiedzy podopiecznym na temat zabiegu. Cel w tym wszystkim jest jeden: idealna opieka nad jego pacjentem. W taki sam sposób podchodzi On do pacjentów z Jeunesse Global jak U Siebie.

Doktor Newman swoje wykształcenie zdobył w kilku instytutach w Stanach Zjednoczonych. Po zakończeniu Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku, zaczął staż o tematyce chorób wewnętrznych w UCLA-VA Medical Center w Los Angeles. Następnie uczył się w Cook County Hospital w Chicago i zasłużył na stypendium naukowe w American Academy of Cosmetic Surgery w Riverside w Kalifornii. W swojej karierze zawodowej zdobył kwalifikacje dermatologiczne i w operacjach plastycznych.

Pan Newman napisał wiele ciekawych artykułów medycznych, a także dużo razy wypowiadał się na międzynarodowych konferencjach medycznych. Dodatkowo wypowiada się często na tle radia i telewizji na temat swoich wyzwań i pomysłów naukowych związanych z operacjami plastycznymi. Pisze również co miesiąc artykuły dla pisma  LA Health News.

Vincent Giampapa, MDPan Vincent C. Giampapa, MD, FACS, doradca w Jeunesse Global oraz rzecznik medyczny. Posiada również Certyfikat chirurgii rekonstrukcyjnej plastyki jako asystent kliniczny, a także profesorem Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Medycyny i Stomatologii w New Jersey. Uznany jest także za innowatora w dziedzinie nowoczesnych metod kosmetycznych i chirurgicznych i oprzyrządowania jako dyrektor Plastic Surgery Center International i Instytutu Anti-Aging Medical Therapy w Montclair, New Jersey.

W dziedzinie anti- aging otrzymał dyplom MD z Mt. Sinai Medical School w Nowym Jorku, w stanie Nowy York. Skończył również szkolenia medyczne w dziedzinie chirurgii plastycznej i roczne stypendium o tematyce mikrochirurgii na New York University Medical Center. Doktor Vincent działa ze stowarzyszeniem American College of Surgeons, a także działał jako pracownik w różnych znanych instytutach, a także w Columbia Presbyterian Medical Center w Nowym Jorku. A w Mikrochirurgii i Re-plantacji Chirurgii na Uniwersytecie Medycyny i Stomatologii w New Jersey był nawet dyrektorem.

Artykuły znanego Doktora Giampapa można przeczytać w czasopismach takich jak: Annals of Plastic Surgery, Journal of Plastic Reconstructive Surgery, Journal Rekonstrukcyjnej Mikrochirurgii i Medycyny Anti-Aging. Założył Amerykańską Akademię Medycyny Anti-Aging i był również prowadzącym Amerykańskiej Rady Medycyny Anti-Aging. Napisał także podręcznik medyczny Medycyny Anti-Aging, dla chirurgów estetycznych, a także innych książek jak: Złamanie Kodu Starzenia Się, Rozwiązanie Anti-Aging: 5 prostych kroków do wyglądu i samopoczucia bycia młodym.

Był także konsultantem dla NASA i często wyróżniany wieloma sposobami rządu Stanów Zjednoczonych za unikatowe metody w odżywianiu komórek, nowych technik dostarczania leków, jak i również we wprowadzaniu instrumentów medycznych. Jest on znany w wielu programach telewizyjnych i stacjach radiowych takich jak: CNN, WABC-TV, Fox News Channel, Geraldo, Joan Rivers, Phil Donahue i Anderson Cooper.

Dr William Amzallag, M.D


Dr William Amzallag przyłączył się do zespołu Jeunesse jako dyrektor Unii Europejskiej oraz jako rzecznik i doradca medyczny. Doktor Wiliam ma duże doświadczenie w dziedzinie medycyny, jak i 14 lat w sprawach marketingu sieciowego, a więc dla obydwóch klasyfikacji uzdolniony. Posiada dyplom z Uniwersytetu w Montpellier we Francji, dyplom w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz w medycynie chińskiej. Miał zaszczyt, także prowadzić prywatną praktykę we Francji. Ma obszerną wiedzę na temat odżywiania i pielęgnacji skóry. Dr Amzallag pracował jako wiceprezes i dyrektor generalny w Europe dla kilku popularnych firm marketingu sieciowego. Mówi dobrze w języku francuskim, angielskim i hiszpańskim.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.

No Comments Yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.