Endermologia lpg – wymarzona sylwetka bez cellulitu


Dbanie o ciało stało się ważnym elementem życia. Coraz więcej osób korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, które skutecznie likwidują występujące problemy. Lubianym zabiegiem jest endermologia alliance. Na czym polega? Dla kogo jest polecana?

Endermologia lpg – co to za zabieg?

Endermologia to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie coraz więcej osób zmaga się z mało jędrną skórę, cellulitem i innymi problemami. Zabieg pozwala wyszczuplić sylwetkę, świetnie ujędrnia skórę, pozwala zredukować pomarańczową skórkę. Ma formą podciśnieniowego masażu, w którego czasie aktywowane są rejony tkanki tłuszczowej, które nie poddają się diecie i ćwiczeniom. Zabieg nie tylko szybko powoduje redukcję tkanki tłuszczowej,  usuwa widoczne problemy, ale również poprawia metabolizm oraz pobudza skórę do produkcji kolagenu.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu lpg alliance?

Endermologia lpg to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Wystarczy wpisać endermologia Warszawa promocja, a pojawi się wiele ofert. Ma szerokie zastosowanie. Główne wskazania do zabiegu endermologii to:

 • Zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych części ciała,
 • Odchudzanie,
 • Redukcja cellulitu,
 • Zmniejszenie bólu mięśnie, stawów i napięć,
 • Oczyszczenie ciała z toksyn,
 • Pobudzenie metabolizmu,
 • Ujędrnienie skóry po liposukcji,
 • Usunięcie zastojów limfatycznych,
 • Zmniejszenie rozstępów,
 • Ujędrnianie wiotkiej skóry na twarzy, szyi, dekolcie czy biuście,
 • Usuwanie stanów zapalnych, obrzęków i blizn,

Zabieg można wykonywać nie tylko na ciało, ale również na twarz. Ma doskonałe działanie, powoduje zwiększenie jędrności skóry, poprawienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek, poprawę wyglądu ust, likwidację opuchlizny spowodowanej zastojami limfy. Zabieg endermologii być stosowany w ramach profilaktyki procesów starzeniowych, do ujędrnienia skóry. Lpg alliance jest bezpieczna, bezinwazyjny, ma niewiele przeciwwskazań. Nie powinien być wykonywany u kobiet w ciąży, osób cierpiących na choroby nowotworowe, przyjmujących leki rozrzedzające krew, a także u osób z żylakami i ostrymi stanami zapalnymi skóry. 

Endermologia lpg – jak przebiega zabieg?

Zabiegi endermologii wykonuje się w renomowanych klinikach i gabinetach medycyny estetycznej np. studiourody.pro/oferta/endermologia-lpg/. Do zabiegu stosuje się urządzenia LPG Alliance, które nadają się do masowania wszystkich rejonów ciała, pozwalają usunąć oporną tkankę tłuszczową. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Skóra staje się bardziej jędrna, mniej wiotka. Kolejne zabiegi pobudzają kwas hialuronowy, kolagen i elastynę do produkcji, dzięki temu skóra staje się wypełniona i dobrze nawilżona. Zabieg bezinwazyjnej metody stymulacji skóry nie wymaga specjalnego przygotowania, trwa od 25 do 60 minut. Przed rozpoczęciem zabiegu endermologii wskazane jest założenie specjalnego kostiumu, który ułatwia poślizg, zassanie fałdu skórnego, jest ważny w zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Najlepsze efekty widoczne są po ok. 8-10 zabiegach, które powinny być wykonywane co 2-3 dni. Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad ze specjalistą, pozwalający wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, a także określający cel zabiegu.

Endermologia Alliance LPG to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Pozwala  usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, wymodelować ciało, poprawić krążenie krwi, zredukować cellulit i odzyskać zadowolenie z własnego wyglądu. To bezpieczna technologia, którą warto poznać i przekonać się, jakie ma szerokie zastosowanie. 

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.

No Comments Yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.