Firma

JEUNESSE GLOBAL

Firma Jeunesse Global jest znana na całym świecie powstała w roku 2009 na Florydzie. Na początku zrzeszała ona nieliczną grupę ludzi jednak z czasem filia, zaczęła się coraz bardziej rozrastać. Obecnie produkty wydawane przez firmę Jeunesse Global trafiają do ponad stu krajów jak światowa dystrybucja zaś biura oraz inne miejsca związane z samą firmą możemy znaleźć w ponad 130 różnych krajach.
Firma do roku 2013 odnotowała aż 265 mln dolarów obrotu, dzięki czemu ich zyski wyniosły więcej niż 121% dochodów firmy w całym okresie jej działalności. Jeunesse Global w 2015 wykupiła firmę MonaVie. Nazwa Jeunesse jest związana z ich przesłaniem, misją i ogólną działalnością co oznacza młodość. Trzeba przyznać, że jest to firma z bardzo dobrą perspektywą a jej zarządzaniem zajmują się wybitni naukowcy, dzięki czemu ich produkty są całkowicie nowymi technologiami skupionymi na walce z niedoskonałościami skóry. Wszystkie te produkty są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia i atestowane, ponieważ firma Jeunesse Global dba o swoich klientów.

Firma cały czas dynamicznie się rozwija nawiązując współprace z najwybitniejszymi autorytetami, którzy aktywnie działają w zakresie medycyny estetycznej i ogólnej profilaktyki zdrowia. Dzięki takiemu podejściu wciąż pojawia się zapotrzebowanie na tego typu produkty. Tendencja jest więc bardzo wysoka, zwłaszcza że mówimy o różnych specyfikach oddziałujących na skórę. Produkty odmładzające mają dzisiaj wzięcie dlatego też Jeunesse Global musi cały czas rozwijać się i zwiększać nakład produkowanych przez siebie kremów i innych specyfików. Nowoczesny rynek związany z farmaceutyką daje zupełnie nowe możliwości. Firma ta może pochwalić się najszybszą ekspansją do innych krajów czego nie udało się zrobić żadnemu innemu przedsiębiorstwu farmaceutycznemu na świecie. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w badaniach nad procesami starzenia się doprowadzono do wynalezienia skutecznych technologii odmłodzeni owych.

Jeunesse Global jako pierwsi wykorzystali w produktach pielęgnacyjnych technologię komórek macierzystych.