Fotoodmładzanie na oznaki starzenia

Zagwozdki dzisiejszych kobiet

Przeglądasz się w lustrze i z niezadowoleniem kręcisz głową? Każdego ranka dostrzegasz kolejne zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie? Zazdrośnie spoglądasz na młodsze koleżanki, które jeszcze nie borykają się z problemem starzenia się skóry. Długotrwała ekspozycja na działanie promieni słonecznych w połączeniu z nieubłaganym upływem lat daje o sobie znać. Ponieważ na co dzień nie pamiętałaś o używaniu kremów z filtrem, skóra twarzy najbardziej narażona na działanie słońca, najszybciej odczuwa zmiany związane z ciągłą ekspozycją na nie. Wiele byś dała, by czasy gładkiej cery wróciły. Twoja skóra dziś już nie jest tak napięta i elastyczna jak kiedyś. Popękane naczynka i przebarwienia starasz się zatuszować grubą warstwą pudru, aby koloryt buzi był bardziej jednolity i by wyglądała ona młodziej. Krem na dzień, krem na noc, serum pod oczy, wklepywanie delikatnymi ruchami rozmaitych preparatów daje wprawdzie efekty w postaci wygładzenia zmarszczek, ale kiedy tylko przestajesz ich używać, problem pojawia się od nowa i z każdym razem, jakoś bardziej dogłębnie. Z każdym rokiem skóra traci swoją elastyczność i ze smutkiem przyznajesz, że coraz bardziej jest to widoczne gołym okiem.Niekorzystne działanie promieni słonecznych powoduje powstawanie nieefektownych przebarwień, które z wiekiem stają się coraz wyraźniejsze. Gabinety kosmetyczne mają lekarstwo na te bolączki.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to specjalny zabieg stosowany z użyciem lasera pulsacyjnego, który emituje na skórę wiązki światła o różnych długościach. Dzięki temu w tym samym czasie ulega poprawie naprężenie skóry (poprzez stymulację produkcji kolagenu odpowiedzialnego za napięcie skóry), poprawia się jej koloryt, ponieważ wiązki światła usuwają pigment ze skóry (bez konieczności mechanicznego ścierania naskórka), naczynka krwionośne, które nieestetycznie wyglądają zostają usunięte, a pory skórne zmniejszone. Trzeba przyznać, że fotoregeneracja, to kompleksowy zabieg, dzięki któremu można pozbyć się wielu problemów. Aby efekt był zadowalający i długotrwały, a leczenie bezpieczne, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w około miesięcznych odstępach czasu. Skóra po zabiegu może przez krótki czas być zaczerwieniona, dlatego ważne, aby utrzymywać odpowiednie środki ostrożności i stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Należy również unikać przez jakiś czas urazów i preparatów na bazie alkoholu. Dlatego też lepiej zrezygnować z makijażu, aby jego zmywanie jako czynnik drażniący nie podrażniło dodatkowo skóry. Zabieg fotoodmładzania, to jedna z nieinwazyjnych metod oddziaływania na skórę twarzy i całego ciała, w celu poprawy jej wyglądu i napięcia.

 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom każdy może dziś skorzystać z opcji poprawy wyglądu i stanu skóry i już następnego dnia powrócić do aktywności zawodowej. Aby czuć się naprawdę dobrze w swojej skórze, trzeba ją zaakceptować. Pierwsze oznaki starzenia zwykle nie napawają nas pozytywnymi myślami. Dlatego wiele osób decyduje się na nieinwazyjne metody poprawy swojego wyglądu. Dzięki nim mogą czuć się pewniej i bardziej atrakcyjnie w kontaktach społecznych, a dzięki temu zachować swobodę i optymizm. W dzisiejszych czasach kultu pięknego ciała i atrakcyjnego wyglądu, wielu ludzi boryka się z problemem niskiej samooceny. Wciąż porównując się z innymi wypadają gorzej niż by chcieli i często nie potrafią poradzić sobie z tym problemem. Zabiegi estetyczne nadchodzą z pomocą wszystkim, którzy jej potrzebują.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.

No Comments Yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.