Idealna cera na wiosnę – sposoby

Klimatyzacja, ogrzewanie, różnice temperatur, czy ostre czapki i szaliki, z którymi cera musiała mieć kontakt przez ostatnie kilka miesięcy na pewno nie sprzyjają cerze. Jak wiadomo każda kobieta marzy o tym, aby jej cera zawsze była idealna, gładka, nieskazitelna, zadbana, szczególnie wiosną, kiedy każda z pań chciałaby się podobać oraz czuć wyjątkowo. Właśnie dlatego warto przygotować cerę i sprawić, że będzie ożywiona, odmłodzona i zregenerowana po trudnych zimowych miesiącach.

Przygotowanie cery.

Oczywiście na początku należy zwrócić uwagę na to, aby cerę oczyścić i pozbyć się różnego rodzaju zanieczyszczeń i zaskórników, które odbierają urodę i blask cerze. W tej roli idealnie sprawdzą się delikatne peelingi, glinki, czy maseczki oczyszczające, które nie tylko skutecznie usuną zanieczyszczenia, ale i również odżywią skórę i dostarczą jej substancji odżywczych.

Pielęgnacja cery

Kolejną bardzo ważną kwestią jest odpowiednia pielęgnacja, cerę trzeba dokładnie nawilżyć i zrewitalizować, w tej roli doskonale sprawdzą się olejki, a także kosmetyki nawilżające na bazie kwasu hialuronowego. Produkty te odżywią cerę, sprawią, że będzie ona bardziej jędrna, napięta i pełna blasku.

Jako, że za oknem słońce zaczyna pojawiać się przez coraz większą część dnia to oczywiście nie można zapominać o kremie z filtrem, gdyż nawet krótkotrwałe narażanie skóry na działanie promieniowania sprawia, że cera starzeje się szybciej i gorzej się prezentuje.

Makijaż

Ostatni krok to oczywiście makijaż, wiosną warto zrezygnować z ciężkich i matujących podkładów, aby sięgnąć po produkty nawilżające i rozświetlające – takie, które wydobędą ze skóry jej naturalne piękno.

Written by

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam libero diam, elementum eget porttitor at, tincidunt at nulla.

No Comments Yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.