Jak ukryć makijażem oznaki zmęczenia

Niemal każda kobieta marzy o tym, aby zawsze wyglądać pięknie, atrakcyjnie, świeżo. Niestety pewne defekty urody, czy też zmęczenie lub nieprzespane noce wymagają znajomości sztuczek makijażu, które pozwolą nam je skutecznie zatuszować.

1. Zacznij od odpowiedniego nawilżenia skóry. Odzyska ona blask i będzie sprawiała wrażenie promiennej, wypoczętej. Aplikując podkład, rozważ użycie BB, lub podkładu rozświetlającego, to doskonale zamaskuje ziemistą, zmęczoną i poszarzałą cerę.

2. Nadaj blasku spojrzeniu poprzez pomalowanie linii wodnej kredką w cielistym cieniu, a także poprzez aplikację rozświetlacza w wewnętrznym kąciku oka.

3. Ukryj cienie pod oczami przy pomocy korektora, który jednocześnie rozświetli i ożywi cerę.

4. Dodaj sobie energii kolorowymi kosmetykami, doskonale sprawdzą się brzoskwiniowe, ciepłe odcienie pomadki, różu do policzków i cenie do powiek. To doskonały sposób, aby ożywić i odmłodzić cerę.

Makijaż odświeżająco- odmładzający od czasu, do czasu przydaje się każdej z nas. Wystarczy po prostu nieprzespana noc, czy lekkie przeziębienie, przez które źle wyglądamy. Wtedy warto zastosować kilka powyższych trików, aby zminimalizować ten efekt.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.

No Comments Yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.