Praca w Jeunesse ?

Zysk ze sprzedaży netto

Będąc Dystrybutorem każdy poziom w Jeunesse to możliwość zakupu dla siebie kosmetyków i suplementów po niższej atrakcyjnej cenie. Jako Dystrybutor możesz sprzedawać produkty a zyski ponad 35 procentowe zachowywać dla siebie.

Premia za pozyskanie nowego klienta

Zawsze gdy nowa osoba wzbogaci Twój zespół, otrzymujesz premię za pozyskanie klienta (CAB). Wysokość premii uzależniona jest pakietu Jeunesse, który został sprzedany.

Prowizja grupowa

Twój kierunek zysków jest uzależniony tylko od Ciebie. Zacznij tworzyć własny zespół sprzedaży produktów Jeunesse i zyskuj jeszcze więcej.

Premia za kierowanie zespołem

Otrzymuj premie za kierowanie zespołem od prowizji od obrotów całego zespołu. Premia jest naliczana z siedmiu poziomów Twojego zespołu.

Premie z puli liderskiej

Możesz zyskać udział w łącznych globalnych obrotach Firmy jeśli zakwalifikujesz się do Premii z Puli Diamentowej.

Każdy, kto zdecyduje się na karierę w Jeunesse Global i razem z firmą zacznie rozwijać własny biznes może osiągnąć aż dziewięć kwalifikacji. 5 z nich to stopnie kierownicze, a 4 dyrektorskie.

Awans jest uzależniony od kilku czynników, takich jak wysiłek włożony w wykonywaną pracę, czas jej poświęcony, zaangażowania w pomoc partnerom oraz zrozumienie oferty biznesowej.

Kwalifikacje w Jeunesse global

1 Dystrybutor – od tego stopnia zaczynają wszyscy, którzy zaczynają budowanie swojej kariery w Juenesse Global. W momencie wykupienia Pakietu Startowego w cenie $29,95, który umożliwia strategiczną dyslokację w systemie binarnym, osoba zyskuje status dystrybutora. Razem z Pakietem Startowym zyskujemy Back Office – system administrowania biznesem oraz dostęp do Indywidualnej Firmowej Strony Internetowej, dzięki której można dokonywać rejestracji Współpracowników.

2 Kierownik (Excutive) – status ten uzyskuje się, kiedy spełnione zostanie kilka warunków. Dystrybutor musi zakupić produkty o wartości 100 PV i wprowadzić przynajmniej 2 osoby z oby dwóch (prawej i lewej) stron struktury binarnej, które posiadają wartość stu punktów. W momencie spełnienia tego warunku automatycznie uruchamiany jest system wypłat.

3 Kierownik Nefrytowy – kierownik, który chce zdobyć tę kwalifikację, musi wprowadzić do systemu czterech kwalifikowanych kierowników lub ośmiu dystrybutorów. Za każdy zakończony cykl firma płaci $35 oraz premię od administrowania zespołem z pierwszego poziomu.

4 Kierownik perłowy – można nim zostać, kiedy jest się kwalifikowanym kierownikiem i wprowadzi się osobiście do systemu binarnego ośmiu kierowników lub dwunastu dystrybutorów. Podobnie jak w przypadku Kierownika Nefrytowego na tym poziomie wypłacana jest kwota $35 oraz premia od kreowania zespołem z dwóch poziomów.

5 Kierownik Szafirowy – status ten zostaje przyznany po wprowadzeniu dwunastu kierowników (w każdej grupie systemu minimum po trzech) przez kwalifikowanego kierownika. Każdy zamknięty cykl jest objęty regularnym wynagrodzeniem wysokości $35 oraz dodatkowo wypłacane jest $5 jako Kierownikowi Szafirowemu i premia z tytułu kierowania zespołem z trzech poziomów. W momencie zamknięcia 100 cykli w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego Juenesse Global zaprasza 2 osoby w pierwszą pełną rozrywek podróż „Destination Director Trip” do Orlando na Florydzie.

6 Dyrektor Rubinowy – kwalifikacja ta może zostać uzyskana, kiedy pracownik jest Kierownikiem Szafirowym i sam wprowadzi do systemu dwóch innych Kierowników Szafirowych oraz zamknie 200 cykli w trakcie poprzedniego miesiąca. Jeden cykl jest wynagradzany kwotą $40, dodatkowo firma wypłaca premię z tytułu kierowania zespołem z czterech poziomów.
7 Dyrektor Szmaragdowy – by móc aspirować do uzyskania tego stanowiska trzeba być kwalifikowanym Kierownikiem Szafirowym, ponadto konieczne jest wprowadzenie czterech kierowników Szafirowych do systemu i zamknięciu w poprzednim miesiącu 500 cyklów. Każdy cykl jest wynagradzany kwotą $40, firma przyznaje też premię za kierowanie zespołem z pięciu poziomów. W momencie zamknięcia 1000 cykli w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego dwie osoby zostają zaproszone na firmową wycieczkę „Destination Diamond Experience”.

8 Dyrektorski Diament -Osiągnięcie tego poziomu wiąże się z prestiżem, gdyż jest to ostatni poziom poza najwyższą kwalifikacją, jaką można osiągnąć w firmie Juenesse Global. By uzyskać status Dyrektorskiego Diamentu, trzeba być Kierownikiem Szafirowym i wprowadzić do systemu co najmniej sześciu innych pracowników, którzy mają taką samą kwalifikację. Do kwalifikacji Dyrektorskiego Diamentu można aspirować, kiedy w poprzedzającym miesiącu kalendarzowym zamknęło się 1000 cykli, za każdy z cyklów firma płaci $40, ponadto osoba posiadająca tę kwalifikacje dostaje premię od administrowania zespołem z sześciu poziomów. Dyrektorki Diament zostaje dodatkowo nagrodzony przez firmę przez otrzymanie luksusowej wycieczki Diamond Livestyle Vacation”.

9 Dyrektorski Podwójny Diament
– Kwalifikacja ta jest najwyższą z możliwych w firmie Jeunesse Global i poza oczywistym prestiżem wiąże się z uczestnictwem i wyróżnieniami na międzynarodowych spotkaniach, korzystaniem z wyjazdów organizowanych przez firmę, oraz wynagrodzeniem wynikającym zarówno z planów, jak i premii. By móc ubiegać się o tę kwalifikację trzeba być dyrektorskim diamentem, wprowadzić do firmy dwóch innych pracowników o tej samej kwalifikacji oraz zamknąć w czasie ubiegłego miesiąca 1500 cykli, każdy cykl jest odpłatny w kwocie $40. Poza tymi naturalnymi korzyściami Dyrektorski Podwójny Diament uzyskuje Luksusowe „Diamond Lifestyle Vacation” i inne ekskluzywne nagrody od firmy.

Czytaj o Jeunesse Global

All news