Odżywka Artego pielęgnuje każdy rodzaj włosów

Aby cieszyć się piękną fryzurą, należy pamiętać o codziennej pielęgnacji włosów. Wybierając szampon i odżywkę Artego, zadbasz o zdrowie i naturalną miękkość swoich włosów. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Chcąc zadbać o zdrowie i kondycję swoich włosów, trzeba pamiętać o właściwej pielęgnacji i dobrej jakości kosmetykach dopasowanych do stanu włosów i skóry głowy. Innych produktów będą potrzebować włosy farbowane, a innych przetłuszczające się, czy zniszczone. Jak prawidłowo zadbać o swoje włosy?

Jak zadbać o włosy i skórę głowy?

Kondycja włosów zależy również od stanu skóry głowy, dlatego nie można zapominać o niej podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Pierwszym krokiem jest peeling skóry głowy, który należy wykonywać co najmniej raz w tygodniu. Pozwoli on dokładnie oczyścić skórę i usunąć martwe komórki naskórka, dzięki czemu skóra będzie mogła oddychać, a składniki aktywne z kosmetyków łatwiej się wchłoną. Masując skórę podczas peelingu, pobudzasz też krążenie krwi, co sprawia, że włosy szybciej rosną. Ważne jest również to, w jaki sposób myjesz włosy. Używanie zbyt gorącej wody nie jest dobrym pomysłem, ponieważ wysusza włosy. Również zbyt intensywne pocieranie włosów ręcznikiem im nie służy. Do mycia włosów warto używać produktów, które mają naturalny skład. Po umyciu dokładnie spłucz szampon i odżywkę, a następnie odsączone ręcznikiem włosy pozostaw do naturalnego wyschnięcia lub wysusz suszarką.

Odżywka Artego do różnych rodzajów włosów

Artego to włoska marka założona przez specjalistów z branży fryzjerskiej, która oferuje profesjonalne kosmetyki dla salonów fryzjerskich i indywidualnych klientów. Produkty Artego są dostosowane do różnego rodzaju włosów, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj dobrej jakości produkt do codziennej pielęgnacji. Odżywka Artego Color Glow Milk ’02 Good Society dba o intensywność koloru włosów farbowanych. Pielęgnuje, odżywia włosy, regeneruje, chroni połysk, ułatwia rozczesywanie i nie obciąża włosów. Z kolei delikatna odżywka do włosów Every You Gentle ’18 Artego Good Society odżywia, nawilża i chroni włosy przed uszkodzeniami. Ułatwia rozczesywanie i znacznie poprawia kondycję włosów. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, nałóż odżywkę na odsączone ręcznikiem włosy, wmasuj delikatnie produkt, a po kilku minutach spłucz. W ofercie Artego znajdziesz też m.in. szampon regenerujący z kwasem hialuronowym, szampon neutralizujący żółto-pomarańczowe refleksy, szampon do włosów farbowanych, czy też szampon przeciw wypadaniu włosów. Każdy więc znajdzie dla siebie idealny produkt, który pozwoli zadbać o kondycję swoich włosów.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.

No Comments Yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.