LUMINESCE – dzienny nawilżający

O skórę powinniśmy dbać nie tylko w nocy, ale także i w świetle dnia.

Odpowiedni kompleks przeznaczony do pory dziennej skutecznie walczy z naszymi zmarszczkami oraz innymi defektami pojawiającymi się na ciele. Najważniejszą zaletą jest jednak odpowiednia ochrona przed promieniowaniem UV co, pozwala chronić skórę przed groźnymi zmianami nowotworowymi. Jest to więc środek do kompleksowej ochrony skóry, a jednocześnie jej pielęgnacji co sprawia, że mamy naturalny środek ochronny.

Skuteczność LUMINESCE™ Daily Moisturizing Complex Jeunesse?

Dzięki połączeniu wielu składników i dużej zawartości witamin dzienny kompleks nawilżający daje wysoką skuteczność w przypadku regularnego stosowania. Już po kilku użyciach jesteśmy w stanie zaobserwować różnicę. Niewielka ilość kremu wystarczy, aby nawilżyć odpowiednie miejsca na naszej skórze. Krem nie jest tłusty, przez co nie pozostawia śladów na skórze dobrze się w nią wchłaniając. To bardzo ważna cecha bowiem mówimy tu o pełnym kompleksie naprawczym. Dzięki unikanemu połączeniu jabłka, soczewicy i arbuza środek wytwarza odpowiednie substancje chroniące przed utratą wody w skórze. To rozwiązania pozwoliło także zwiększyć ogólne nawilżenie wewnątrzkomórkowe o ponad 85%. Testy nie mylą się produkt do pielęgnacji skóry, spełnia swoje zadanie.

LUMINESCE™ – dzienny kompleks nawilżający bardzo łatwo się nakłada wystarczy tylko nanieść krem w odpowiednie miejsce, a następnie poczekać aż substancje odżywcze po prostu się wchłoną i zaczną działać. Komórkowe serum jest bardzo użyteczne, ponieważ w składzie znajduje się między innymi duża zawartość witaminy C a co za tym idzie środek, zadziała na skórę usuwając różnego rodzaju przebarwienia czy też tak zwane plamy starcze. Właśnie w ten sposób będziemy w stanie powstrzymać wszystkie procesy związane ze starzeniem się i skracaniem telomerów a co za tym idzie jest to pełna odnowa komórkowa związana z funkcjami DNA skóry i ciała. Całość jak wspomniano wyżej oparta, jest tylko na naturalnych znanych nam zdrowotnych składnikach dlatego też w produkcie nie uświadczycie chemii oraz innych parabenów, które w rzeczywistości mogą szkodzić naszej skórze. Naturalna ochrona przed działaniem niszczycielskich promieni UVA/UVB pozwala skórze cieszyć się ciepłym słońcem bez ryzyka zmian skórnych. Jest więc to dobre rozwiązanie na porę letnią, kiedy to skóra jest najbardziej podatna na działanie szkodliwego promieniowania.

Dla kogo LUMINESCE™ – dzienny kompleks nawilżający

Krem ten mogą stosować jednocześnie kobiety i mężczyźni w obu przypadkach pozwoli on na zapewnienie takiego samego poziomu ochrony skóry. Dzięki takim rozwiązaniom możemy zmniejszyć liczbę zmarszczek oraz innych drobnych linii, które szpecą skórę już w ciągu pierwszych dwóch godzin po zastosowaniu specyfiku. Jest to więc rozwiązanie dla każdego, kto chroni swoją skórę przed wszystkimi negatywnymi czynnikami, z jakimi nasze ciało może mieć kontakt przez cały czas.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.