LUMINESCE – serum odmładzające

Komórkowe serum odmładzające LUMINESCE

Najnowsze serum oparte na zupełnie nowej technologii. Jest to jedyny w swoim rodzaju produkt przeciw starzeniu się skóry, który pozwala wykorzystać naturalną zdolność do odnowy ciała i poprzez odbudowę możemy doprowadzić do odmłodzenia skóry. Serum korzysta ze znanej z całkowicie nowej formuły, która w całości oparta jest na komórkach macierzystych. Dzięki temu produkt zawiera ponad 200 znaczących składników, które pozwalają naprawić skórę i zminimalizować proces starzenia się poprzez likwidację zmarszczek oraz drobnych linii. Odpowiednie rozwiązanie pozwala nam więc uzyskać zdrowy i lepszy wygląd. Serum jest w stanie odwrócić wszystkie negatywne efekty, jakie tylko pojawią się na naszej skórze to, daje jej drugie życie.

Problemy ze skórą

Trzeba powiedzieć sobie jasno im więcej mamy lat tym czynnik wzrostu znajdujący się w skórze zmniejsza się. To właśnie ten proces doprowadza do starzenia się skóry poprzez skutki jego działania. Dzięki najnowszej terapii serum możemy odmłodzić wygląd o wiele lat dzięki skutecznemu pobudzeniu czynników, które umożliwiają powrót do dawnego wyglądu. Skóra działa jak przekaźnik, dzięki czemu serum oparte na komórek macierzystych skutecznie współpracuje z naturalnymi procesami skóry co doprowadza do odmłodzenia oraz zminimalizowania zmian związanych ze starzeniem się.

Odmładzające LUMINESCE™ Cellular Rejuvenation Serum

Powiedzmy więc jasno i wyrżnie dzięki komórkowemu serum odmładzającemu Luminesce możemy posiadać znowu lśniącą, gładką i elastyczną skórę. Dzięki właściwej formule pielęgnacji skóry zmniejszenie linii oraz zmarszczek i innych doskonałości, jest prostsze niż kiedykolwiek było. Skóra odzyska blask i witalność, dzięki czemu będziemy w stanie zmienić się w ciągu bardzo krótkiego czasu. Pozwólmy sobie na to każdy chce być młody jak najdłużej wykorzystajmy szansę, jaką daje nam to serum.

Korzyści ze stosowania LUMINESCE™ Cellular Rejuvenation Serum Jeunesse

Dzięki wspomnianej formule możemy pozbyć się lub wyrównać przebarwienia na skórze oraz inne plamy powstałe w wyniku starzenia . System odnowy pozwala bez problemów odnowić poziom nawilżenia skóry. Dzięki odpowiednim składnikom zminimalizujemy występowanie głębokich i małych zmarszczek na twarzy i skórze. Odpowiednie proporcje dają również możliwość uzupełnienia naturalnych zapasów białka co pozwala na wolniejsze zużywanie rezerw, dzięki czemu skóra pozostaje dłużej młoda. Serum szybko się, wchłania nie pozostawiając śladów na skórze i ubraniach.

Cechy serum LUMINESCE™ Cellular Rejuvenation Serum Jeunesse

Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy naturalny wypełniacz zmarszczek, który pozwala nam zachować właściwą sprężystość całej skóry. Dzięki wyjątkowym składnikom serum może leczyć problemy ze starzeniem się skóry co zresztą potwierdzają liczne badania kliniczne, jakim został poddany sam produkt. Warto wspomnieć, że formuła zawiera tylko naturalnie występujące składniki żadnych parabellów oraz środków chemicznych. Serum jest hiperalergiczne dzięki czemu każdy może je stosować i nie wpływa to na zdrowie.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.