LUMINESCE – oczyszcza i odmładza

LuminesceTM Youth Restoring Cleanser

Odmładzający i oczyszczający kompleks LuminesceTM Youth Restoring Cleanser to przede wszystkim produkt, który umożliwia naszej skórze zachować w pełni naturalne nawilżenie usuwając jednocześnie wszystkie zanieczyszczenia nawet te znajdujące się w głębi porów. Całość opiera się na starannie wybranych składnikach, które zostały dodane do produktu po akceptacji dermatologa Dr. Nathana Newmana. Dzięki tej konkretnej kuracji, oczyścimy naszą skórę nie usuwając z niej żadnych składników odżywczych oraz nawilżenia zawartego w składzie preparatu. To właśnie za pomocą tych rozwiązań możemy wesprzeć pełną odnowę naszych komórek.
Dla wielu osób jest to pierwsza linia dobrej ochrony przed starzeniem skóry. Nawet wiek nie ma znaczenia skóra po użyciu kosmetyku na długo, staje się znowu czysta. Dzięki właściwościom odmładzającym i oczyszczającym mamy do czynienia z produktem kompleksowym. Działa on dodatnio na komórki oczyszczając je z bakterii oraz innych toksycznych środków, które mogą zaszkodzić cerze. Dzięki odpowiedniej kuracji skóra wygląda o wile lepiej i młodziej. Kosmetyk w formie lekkiego żelu jest też dobrym nośnikiem wielu składników odżywczych i niezbędnych witamin. Dzięki swojej formule pozwala nam on zachować ładnie wyglądającą cerę bez widocznych skaz.

Oczyszczenie skóry przez LuminesceTM Youth Restoring Cleanser

Oczyszczenie skóry odbywa się poprzez usunięcie wszystkich martwych komórek, dzięki czemu cera staje się jaśniejsza i o wiele bardziej wyrazista. Dzięki połączeniu kilku składników skórze zostaje nadany zupełnie nowy blask. Cały kompleks odnawiający skórę składa się między innymi z hydrokwasów alfa i beta, które wpływają między innymi na równość skóry. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie uzyskać długotrwały efekt. Tylko za pomocą takich sprawdzonych rozwiązań możemy dzisiaj lepiej zadbać o ogólny wygląd.

Dlaczego warto stosować LuminesceTM Youth Restoring Cleanser

  • Tego typu rozwiązania i pomoce w wale ze starzeniem się zatwierdzone są przez czołowych dermatologów. Oznacza to, że produkt jest atestowany i bezpieczny dla naszej skóry.
  • Dzięki odpowiedniej formule zawierającej tylko i wyłącznie naturalne składniki możemy wreszcie kompleksowo zadbać o wygląd naszej twarzy.
  • Właściwa technologia umożliwia wykluczenie ze składu siarczanu laurylowego oraz innych parabenów, które są szkodliwe dla skóry.
  • Wyniki badań potwierdzą, że skóra po kilku zastosowaniach preparatu staje się o wiele gładsza i jaśniejsza. Wszystkie ogólne widoczne oznaki starzenia się skóry zaczynają się cofać, dzięki czemu komórki odbudowują się a skóra twarzy odzyskuje w ten sposób młody wygląd.
  • Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu witaminy A, C i E powstała określona formuła, która pozwala natychmiastowo odżywić i chronić skórę przed wszystkimi niebezpieczeństwami związanymi ze starzeniem się tkanek.
  • Odpowiedni ekstrakt z zielonej herbaty chroni znowu skórę przed wolnymi rodnikami oraz innymi bakteriami, dzięki czemu jest ona cały czas odpowiednio odżywiona. Kompleks nawilżający Luminesce to przede wszystkim właściwa ochrona na lata.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.