LUMINESCE – balsam do ciała

LUMINESCE™ Essential Body Renewal
Balsam odmładzający LUMINESCE™ Essential Body Renewal pozwala nam na nawilżenie trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu dociera on głęboko w warstwy skóry skutecznie jest odnawiając. Najnowsza technologia powiązana z dojrzałymi komórkami macierzystymi pozwala między innymi na właściwą odnowę bezpośrednio na poziomie komórkowym. Cały preparat powstał z myślą o kobietach, które chcą chronić swoje naturalne piękno rzez długi czas. LUMINESCE™ Essential Body Renewal powstał przy nadzorze specjalisty sławnego na całym świecie dermatologa dr. Nathana Newmana. Daje to więc nam gwarancję, że produkt jest bezpieczny dla naszej skóry i nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. W taki sposób możemy zlikwidować wszelakie oznaki starzejącej się skóry, odzyskując jednocześnie młodość i witalność. Ochrona przed starzeniem się to kompleksowy system, dzięki któremu jesteśmy całkowicie wolni od różnych antyoksydantów, które wpływają negatywnie na skórę. Dzięki temu rewolucyjnemu balsamowi do ciała jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie nawilżyć całą skórę, a jednocześnie uruchomić proces jej odnowy a wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu wielu ciekawych rozwiązań. Produkt jest uniwersalny i można go zastosować na każdy rodzaj skóry. Balsam bardzo dobrze spisuje się, gdy mamy do czynienia z szorstką i suchą skórą odpowiednio ją nawilżając. LUMINESCE™ Essential Body Renewal jest na tyle bezpieczny dla ludzi, że nie doprowadza do zatkania porów skóry, dzięki czemu ciało może swobodnie oddychać.

Ciało starzeje się głównie przez upływ czasu oraz przez działanie promieni słonecznych, które są szczególnie niebezpieczne dla człowieka. W ciele rozwijają się również wolne rodniki, które przyspieszają proces starzenia się organizmu. Na szczęście dzięki balsamowi do ciała Luminesce jesteśmy w stanie skutecznie walczyć z wszystkimi czynnikami. Po zastosowaniu skóra staje się mniej wrażliwa na podrażnienia oraz inne efekty uboczne, których człowiek doświadcza każdego dnia.

Jak działa LUMINESCE™ Essential Body Renewal od Jeunesse Global

Balsam działa dzięki dostarczeniu odpowiedniej ilości fosfolipidów, które pozwalają nam odpowiednio przenikać do najgłębszych jej obszarów, a następnie ją odnawiać co pozwala działać na całej powierzchni skóry sprawiając, że stanie się ona miękka i gładka.

Dzięki wyciągowi z jabłka, soczewicy i arbuza skóra lepiej zatrzymuje wodę a co za tym idzie, poprawia się jej ogólne nawilżenie wewnątrz komórek o prawie 85%. Testy wykazały, że po kilku godzinach zmniejsza się także ilość zmarszczek oraz innych defektów na skórze. W składzie znajdziemy między innymi ekstrakt z owocu męczennicy, który dzięki zawartości witaminy C oraz innych antyoksydantów polifenolowych skutecznie eliminuje wszystkie uszkodzenia skóry z zewnątrz i wewnątrz dając pełną ochronę przed wolnymi rodnikami jednocześnie, zwiększając elastyczność skóry.

Bardzo dużo osób chwali ten kompleksowy sposób ochrony, zwłaszcza że poziom nawilżenia skóry utrzymuje się na stałym poziomie przez długi czasu. Wystarczy tylko w odpowiednie miejsce nałożyć preparat, a następnie poczekać aż wchłonie się on w skórę wraz z wodą zapewniając jej odpowiednie składniki odżywcze.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.