LUMINESCE – kompleks na noc

LUMINESCE™ Advanced Night Repair

Skóra musi właściwie oddychać nic więc dziwnego, że troszczymy się o nią tylko w porze dnia, ale także i w nocy stosując odpowiednie rozwiązania.

Kompleks na noc LUMINESCE™ Advanced Night Repair to jedno z wielu takich rozwiązań. Odpowiednia moc zawartych składników sprawia, że preparat regenerujący pozwala na odnowienie komórek także tych, które zostały wcześniej uszkodzone. Pozwala to na zwiększenie ochrony DNA całej naszej skóry. Według bieżących badań klinicznych stwierdzono, że kompleks na noc pozwala na poprawienie procesów metabolicznych, które odgrywają istotną rolę w procesie starzenia się skóry oraz poszczególnych komórek. Dzięki zastosowaniu tylko i wyłącznie naturalnych składników usprawniono możliwość regeneracji całego ciała, wliczając w to odnowienie komórek na poziomie łańcucha genetycznego DNA. Tylko w taki sposób możemy doprowadzić do cofnięcia wszystkich negatywnych zmian, zapewniając kompleksową odnowę komórkową całego ciała. Wszystkie procesy będą odbywać się w nocy gdy śpimy a regenerująca moc, zostanie wchłonięta i wykorzystana do naprawy poszczególnych części ciała. Dzięki wykorzystaniu tego systemu telomery nie kurczą się a co za tym idzie naturalne bariery związane z ochroną DNA pozostają, na takim samym wysokim poziomie. Nasza skóra każdego dnia jest narażona na działanie wolnych rodników oraz innych niebezpieczeństw, które wpływają bezpośrednio na komórki, doprowadzając do ich poważnych uszkodzeń. W ten sposób telomery zaczynają się skracać a nasze DNA jest zagrożone poprzez liczne uszkodzenia co doprowadza do wielu groźnych chorób, jak i zmian skórnych. Właśnie dlatego stosowanie kompleksowej ochrony na noc jest takie ważne.

Dzięki leczniczym fosfolipidom każdy składnik zawarty w preparacie jest w stanie bardzo szybko się wchłaniać jednocześnie, naprawiając komórki oraz wprowadzając odpowiednią ochronę innych komórek przed procesami autodestrukcji. Dzięki badaniom klinicznym najlepsi lekarze dowiedli, że cały preparat LUMINESCE™ Advanced Night Repair jest bezpieczny dla człowieka i daje mu bardzo dużo korzyści związany z naprawą i regeneracją ciała podczas snu.

Tylko ta autorska technologia pozwala na wykorzystanie tylko i wyłącznie naturalnych składników bez obecności parabenów oraz innych sztucznych środków. Dzięki takiej mocy uzyskujemy pełną siłę witamin i innych związków, które potrafią na nowo zdefiniować oblicze naszej skóry. Lumienesce to marka stworzona dla tych, którzy lubią pielęgnować własne ciało. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom można skutecznie zabezpieczyć się przed groźnymi czynnikami, które odbijają się nie tylko na samym wyglądzie komórek, ale także na ich sposobie funkcjonowania.

Kompleksowy system pozwala między innymi wygodnie stymulować wszystkie komórki po to, by w ostatecznym procesie doprowadzić do ich odnowy i odmłodzenia cofając wszelkie negatywne czynniki. Udowodnione działanie i unikalna formuła sprawiają, że mamy do czynienia z dobrym produktem wspierającym procesy naprawcze skóry. Szybka wchłanialność pozwala na zmniejszenie przebarwień, jakie mogą pojawić się na naszej skórze.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.