NEVO – Jeunesse Global

Nevo-napój energetyczny nowej generacji

Istnieje wiele poważnych przeciwwskazań do spożywania napojów energetycznych. Przede wszystkim, są one bardzo bogate w cukier(nawet 18 gr na 100 ml napoju). Po drugie, ich skład sprawia, że nasz organizm zyskuje sztuczną energię, wynikającą jedynie z działania kofeiny oraz tauryny, a następnie, kiedy efekty spożycia energetyku przestają działać, czujemy się wydrenowani i znacznie bardziej zmęczeni, niż wcześniej.

Co jednak stałoby się, gdybyśmy powiedzieli Ci, że udało się nam stworzyć napój energetyczny, który jest czymś więcej niż tylko energetykiem? Byłby to napój nie tylko wprost naładowany witaminami, ale również lekkostrawny(jedynie 50 kalorii na puszkę napoju) a także całkowicie pozbawiony wszelkich sztucznych barwników, konserwantów i innych „ulepszaczy”, których wpływ na nasz organizm jest, jak wiadomo, najdelikatniej mówiąc niezbyt korzystny. Czy taki napój może istnieć? Owszem, i ma już nawet swoją nazwę. Chodzi tutaj a napój energetyczny nevo, prawdziwą rewolucję jeśli chodzi o energetyki.

Dlaczego Nevo jest napojem wyjątkowym w swojej klasie?

O tym już mówiliśmy pokrótce, warto dorzucić jednak jeszcze garść istotnych informacji. Warto zdawać sobie sprawę, że dla naszego organizmu istnieje ogromna różnica pomiędzy sztuczną, niejako chemiczną stymulacją a naturalną energią pochodzącą z naszych sił witalnych. Standardowe napoje energetyczne zaliczają się właśnie do tej pierwszej kategorii: ich zadaniem jest tylko i wyłącznie dostarczenie nam „zastrzyku energii”. Nevo to napój energetyczny nowej generacji. Fakt, że skład Nevo to przede wszystkim naturalne soki owocowe, sprawia że oprócz energii pochodzącej z przyjęcia określonej dawki tauryny i kofeiny nasz organizm dostaje również zastrzyk naturalnej energii witalnej. Zaś dzięki temu, że Nevo jest pozbawiony szkodliwych sztucznych składników, jak konserwanty czy sztuczne barwniki, sprawia, że nie wykazuje negatywnego wpływu na nasz układ pokarmowy oraz moczowy, co ma miejsce w przypadku zwykłych napojów energetycznych.

Wreszcie, Nevo to również rewolucja jeśli chodzi o smak. Klienci mogą wybierać spośród czterech niezwykłych kombinacji: Brzoskwinia-Mango, Cytryna-Imbir, Acai Grape oraz Mixxed Berry. Wszystkie smaki pochodzą ze zastosowania naturalnych składników, a nie różnego rodzaju aromatów, jak w zwykłych energetykach.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.