ZEN BODI™ Jeunesse

 
ZEN Bodi to nowoczesny system skupiający się na trzech najistotniejszych aspektach wpływających na utratę wagi. W skład tej nowoczesnej metody wchodzą trzy kapsułki.

ZEN Shape

zen-shape-jeunesse

ZEN Shape™

Pierwsza z nich to ZEN Shape, kapsułka zawierająca ekstrakt z nasion afrykańskiego mango, wpływającego na utratę wagi. Zawiera ona również ketony malinowe oraz ekstrakt z zielonej herbaty. ZEN Shape wpływa na kontrolę apetytu i pomaga wyregulować poziom cukru we krwi oraz zmniejsza łaknienie.

Korzyści płynące z zażywania ZEN Shape:

 • poprawa działania metabolizmu
 • utrata tłuszczu
 • spadek węglowodanów oraz apetytu na cukier
 • pomoc w kontrolowaniu apetytu i głodu
 • pomoc w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru
 • pomoc w kontroli poziomu cholesterolu

ZEN Fit

zen-fit-jeunesse

ZEN Fit™

Kolejnym elementem ZEN Bodi jest kapsułka ZEN Fit, która zawiera aminokwasy niezbędne do właściwego działania organizmu. Ponieważ organizm nie potrafi ich samodzielnie wyprodukować. A to właśnie one sprzyjają utracie tłuszczu i utrzymują mięśnie w dobrym stanie. Przyczyniają się one również do aktywizacji neuroprzekaźników w mózgu dzięki czemu łagodzą poziom stresu oraz wpływają na poprawę nastroju. Wszystko to przynosi maksymalizację odżywiania przy minimalizacji kalorii.

Korzyści płynące z zażywania ZEN Fit:

 • spalanie tłuszczu
 • wsparcie zdrowego rozwoju mięśni
 • pomoc w budowaniu siły i wytrzymałości
 • pomoc w ograniczeniu głodu
 • wsparcie dla metabolizmu

ZEN Pro

zen-pro-jeunesse

ZEN Pro™

Trzecim elementem programu ZEB Bodi jest ZEN Pro, tabletki, które zawierają białko niezbędne do budowy masy mięśniowej oraz rzeźbienia sylwetki. W efekcie możemy wyglądać lepiej i szczuplej tracąc centymetry. ZEN Pro to mieszanka wysokiej jakości protein, ryżu, grochu oraz szałwii hiszpańskiej, która wpływa na wydłużenie uczucia sytości. To również zawartość zdrowych bakterii, które pomagają zoptymalizować trawienie i utrzymać szczupłą sylwetkę, a przy tym zwiększyć wydajność organizmu.

Korzyści płynące z zażywania ZEN Pro:

 • budowanie masy mięśniowej
 • zwiększenie uczucia sytości
 • wspomaganie prawidłowego funkcjonowania jelit
 • wsparcie dla metabolizmu
 • wsparcie dla układu odpornościowego

Ludzkie ciało jest niczym złożona maszyna, aby mogło prawidłowo działać potrzebuje szeregu właściwych składników. Przy poprawnie działającym metabolizmie nasza waga utrzymuje się na stosunkowo stabilnym poziomie. Podczas spożywania pokarmów, nasze komórki tłuszczowe wytwarzają leptynę, hormon, który informuje mózg o tym, kiedy jesteśmy syci oraz kiedy należy rozpocząć czerpanie energii z komórek tłuszczowych. Starzenie wpływa negatywnie na komórki, zaczyna się uwalniać proteina Białko C-reaktywne, która blokuje i spowalnia działanie leptyny, przez co ciału coraz trudniej z rozpoznaniem kiedy jesteśmy syci, co skutkuje przyrostem wagi. Co w efekcie bywa przyczyną chorób serca i cukrzycy.

System ZEN Bodi wpływa na zmniejszenie produkcji białka C-reaktywnego i pozwala na płynne docieranie lektyny do mózgu, po to by można było prawidłowo regulować apetyt. ZEN Bodi wpływa również na spowolnienie produkcji enzymu G3PD, dzięki czemu pomaga utrzymać twoje ciało szczupłym. Skupia się na utrzymaniu wyhamowania apetytu, utraty centymetrów oraz budowaniu sylwetki.

FINITI- to same korzyści!

ZEN Shape zwalcza apetyt na cukry oraz wpływa na kontrolowanie poziomu głodu, dzięki zawartości ekstraktu z nasion afrykańskiego mango, ekstraktów z liści zielonej herbaty oraz ketonu malinowego. ZEN Shape dostarcza przy tym organizmowi niezbędnych wartości odżywczych. Pozwala on przygotować twoje ciało do utraty tłuszczu.
ZEN Fit to bogate źródło aminokwasów, które wpływają pozytywnie na regeneracje mięśni. Wpływają one również na spalanie tłuszczu i polepszanie nastroju. Składniki zawarte z ZEN Fit zwiększają wrażliwość mózgu na leptynę przyspieszając odczuwanie wrażenia nasycenia, dzięki czemu jemy tylko tyle, ile naprawdę potrzebujemy.
ZEN Pro to w zdecydowanej większości białko, które stanowi podstawowe paliwo dla mięśni. Mieszanka protein, ryżu i białka z grochu pozwala dostarczyć ciału siły do budowy sylwetki. Skruszone nasiona szałwii hiszpańskiej dodają dodatkową energię bez kalorii. Przy czym jest to najwyższej jakości białka, łatwo przyswajalne i zdrowe.

Jak stosować system:

 1. Zażywaj dwie kapsułki ZEN Shape przed głównymi posiłkami wyhamowując łaknienie
 2. Wlej ZEN Fit do zimnej wody przed treningiem
 3. Łykaj ZEN Pro zamiast posiłku lub bezpośrednio po treningu by pomóc mięśniom w regeneracji

System ZEN Bodi powinien był dodatkiem do zbilansowanego trybu życia i zdrowej diety. Warto skonsultować się ze specjalistą przed rozpoczęciem nowych ćwiczeń, wprowadzeniem diety czy suplementacji. Wszystkie trzy produkty razem dają najlepsze wyniki. ZEN Bodi to efekt pracy naukowców i lekarzy, którzy od lat są związani z branżą zdrowotną.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.