System nagród Jeneusse

Firma Jeunesse Global opracowała szczególny system nagród, który ma na celu wynagrodzenie wysiłku wkładanego w budowanie marki i poświęconej jej energię. System nagród daje możliwość świętowania swoich dokonań w należycie ekskluzywny sposób oraz należycie odpocząć i nabrać sił.

 

Nagroda „Destination Director Trip”

Nagroda „Destination Director Trip” przyznawana przez firmę Jeunesse Global jako potwierdzeniem tego, że pracownik znajduje się na dobrej drodze, by osiągnąć sukces. Firma funduje osobie nagrodzonej wraz z osobą towarzyszącą przelot do Orlando, gdzie przez cztery dni mogą, razem z innymi osobami nagrodzonymi świętować sukcesy. Nagradzani zostają pracownicy, którzy osiągnęli status Szafir Kierownika i pretendują do objęcia stanowiska dyrektora w Jeunesse Global. Podczas wycieczki pełnej zabawy, nagrodzeni mają też okazję spędzić czas z Zarządem Korporacji. Na „Destination Director Trip kwalifikują się dystrybutorzy posiadający tytuł Szafir kierownika, korzystający z autodostawy oraz zarabiający 100 Wynagrodzeń Kalendarzowych w ciągu miesiąca kalendarzowego.

Nagroda „Destination Diamond Experience”

Nagroda „Destinaton Diamond Experience” jest kolejnym wyróżnieniem firmy Jeunesse Global dla pracowników, którzy ubiegają się o osiągnięcie kolejnej rangi zatrudnienia, czyli pozycji Diamnet Dyrektora. Nagroda obejmuje sześciodniowy pobyt w ekskluzywnym Gran Wailea Resort na pięknych, pełnych słońca Hawajach. W ramach nagrody przewidziane są wykwintne posiłki, spożywane w towarzystwie innych liderów oraz właścicieli firmy, o których na pewno każdy będzie chciał opowiedzieć swojemu zespołowi i nie tylko. By zostać zakwalifikowanym do nagrody, należy posiadać status Szmaragd Dyrektora.

Nagroda „Diamond Lifestyle Vacation”

Nagroda „Diamond Lifestyle Vacation” jest najbardziej luksusową wśród nagród dla najlepszych pracowników, fundowaną przez Jeunesse Global. Nagroda ta jest dedykowana dla pracowników o statusie Diament Dyrektora, w przeciwieństwie do pozostałych nagród, ta jest fundowana nie jednokrotnie, ale co roku. „Diamond Lifestyle Vacation” to siedmiodniowa wycieczka, podczas których razem z innymi pracownikami firmy nagrodzony odwiedzi najbardziej ekskluzywne, pięciogwiazdkowe kurorty na świecie, spełniając marzenie o luksusowym stylu życia Diament Dyrektora firmy Juenesse Global. Aby zakwalifikować się do „Diamond Lifestyle Vacation” pracownik musi przez trzy miesiące po kolei, w ciągu roku mieć poziom Diament Dyrektora.

Jeunesse Global poza wyżej wymienionymi jest organizatorem innych loterii, których uczestnicy mają okazję wygrać wiele fantastycznych nagród o dużej wartości, jak wycieczki oraz auta. Możliwości są uzależnione od tego, jaką pracownik ma pozycję i ile, w ciągu miesiąca zamyka cykli.

Written by

Redaktor serwisu - pasjonatka wizażu, estetyki i ładu.

No Comments Yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.